proVita MEDICA - NZOZ nr 3 Joanna Żurek
Lek.med. Joanna Żurek

Specjalista chorób wewnętrznych, absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku (1993), zajmuje się leczeniem chorób w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, chorób internistycznych oraz metabolicznych związanych z nadwagą i otyłością. Ma uprawnienia do przeprowadzania badań dla kierowców. Kierownik przychodni.

Lek.med. Tomasz Bojanowski

Specjalista chorób wewnętrznych, absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku (2005).
Zajmuje się leczeniem chorób w zakresie podstawowej opieki medycznej.
Dotychczasowe doświadczenie zawodowe uzyskał pracując w Oddziale Chorób Wewnętrznych i Hipertensjologii Szpitala Wojewódzkiego w Gdańsku.

Lek.med. Jarosław Pietreńczuk

specjalista chorób wewnętrznych

mgr Małgorzata Suchocka

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyła studia licencjackie na kierunku logopedia oraz Uzupełniające Studia Magisterskie na kierunku logopedia o specjalizacji neurologopedia. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobyła pracując jako logopeda w trójmiejskich przedszkolach, szkołach, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz jako wolontariusz w Szpitalu Miejskim w Gdyni na oddziale Rehabilitacji Neurologicznej. Współpracowała również z Towarzystwem Osób Laryngektomowanych w Gdyni, gdzie prowadziła terapię osób po usunięciu krtani.

Dorota Glina

Pielęgniarka dyplomowana, posiada uprawnienia do wykonywania pracy pielęgniarki środowiskowo - rodzinnej oraz szczepień ochronnych.

Beata Syta

Pielęgniarka dyplomowana, posiada uprawnienia do wykonywania pracy pielęgniarki środowiskowo – rodzinnej oraz szczepień ochronnych.

Małgorzata Jóźwicka

Pielęgniarka dyplomowana, pielęgniarka środowiskowo-rodzinna

Teresa Zinkel

Pielęgniarka dyplomowana, pielęgniarka środowiskowo-rodzinna

Teresa Libon

Rejestracja

Beata Miotke

Dyplomowana fizjoterapeutka – masażystka, rejestracja telefoniczna: 517 329 932

Jędrzej Żurek

rejestracja

Lekarze
Pielęgniarki

Gabinet zabiegowy

Pielęgniarki środowiskowo–rodzinne

Pielęgniarki środowiskowe

Rejestracja
Gabinet masażu