proVita MEDICA - NZOZ nr 3 Joanna Żurek
sdgbr
POZ Poradnia ogólna

Rejestracja od godziny 7.00 osobiście lub telefonicznie.

Przychodnia pracuje: od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 18.00.

Poradnia ogólna diagnozuje i leczy choroby układu oddechowego, układu krążenia, narządu ruchu, choroby nerek, choroby krwi, choroby endokrynologiczne, choroby układu pokarmowego, choroby neurologiczne, choroby zakaźne oraz inne w zakresie podstawowym.

Poradnia funkcjonuje w oparciu o kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie którego znajduje się pełna diagnostyka laboratoryjna i obrazowa, leczenie oraz kierowanie do poradni specjalistycznych w danym zakresie.

Badania kierowców

Badania dla osób starających się o pozwolenie do kierowania pojazdami w kategoriach A i B przeprowadza odpłatnie lek. med. Joanna Żurek.

Diagnostyka laboratoryjna

Nasza placówka wykonuje badania diagnostyczne laboratoryjne w Laboratorium Analitycznym w Rumi ul. Katowicka 16 oraz w laboratorium Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie. Badania wykonywane są bezpłatnie ze skierowaniem od lekarzy pracujących w NZOZ Nr3.

Gabinet ultrasonograficzny

 

Wynkonujemy badania ultrasonograficzne jamy brzusznej oraz tarczycy.

Pracujemy na aparacie LOGIQ C5 PREMIUM rok produkcji 2011.

Rehabilitacja

Gabinet masażu leczniczego czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 18.00.
Masaż wykonuje dyplomowana fizjoterapeutka – masażystka Beata Miotke.

Proponujemy:
masaż kręgosłupa częściowy i całkowity, masaż leczniczy w schorzeniach układu krążenia, nerwowego, chorobach reumatycznych po urazach ortopedycznych, bólach mięśniowych, masaż odcinkowy, relaksacyjny, stóp, izometryczny, sportowy, masaż odchudzający, kamieniami wulkanicznymi, bańką chińską.

Gabinet Logopedyczny

Nasza placówka świadczy usługi w zakresie diagnozy i terapii zaburzeń mowy. Gabinet logopedyczny i neurologopedyczny czynny jest od poniedziałku do piątku. Wizyty umawiamy na konkretne godziny, aby zaoszczędzić Państwa czas. Istnieje również możliwość umówienia spotkania w domu pacjenta w soboty.

Oferujemy:
•  diagnozę i terapię logopedyczną
•  diagnozę i terapię neurologopedyczną,
•  terapię osób po laryngektomii.

Oferta skierowana jest do dzieci, młodzieży i dorosłych.

Diagnoza logopedyczna trwa - zależnie od wieku pacjenta - od 30 do 60 minut. Na życzenie pacjent otrzymuje jej wyniki na piśmie. Czas trwania terapii logopedycznej również uzależniony jest od wieku pacjenta, zwykle jest to 30 lub 45 minut zajęć połączonych z ich omówieniem. Zajęcia odbywają się od jednego do trzech razy w tygodniu. Na życzenie klienta mogą odbywać się w domu pacjenta (za dodatkową opłatą).

Diagnoza neurologopedyczna trwa od 40 do 120 minut i w uzasadnionych przypadkach jest rozłożona na dwa spotkania. Wykonuje się ją w oparciu o specjalistyczne testy, dostosowane do zdiagnozowanych zaburzeń organicznych. Bardzo istotne jest, by na takie spotkanie dostarczyć dokumentację medyczną, zawierającą wyniki badań oraz opinie specjalistów, a także historię dotychczasowego leczenia (zwłaszcza neurologopedycznego czy neuropsychologicznego).

Terapia neurologopedyczna trwa zwykle około 45 minut z omówieniem zajęć. Odbywa się od jednego do pięciu razy w tygodniu. Na życzenie klienta lub gdy wymaga tego sytuacja (pacjent leżący lub niewychodzący z domu) zajęcia odbywają się w domu pacjenta. Cena jest ustalana indywidualnie.